Jump to content
  • Kayıt Ol

Delivery Cinderella

WoLcRoW

Önerilen İletiler

Delivery Cinderella

TANITIM

Yamada Masami farklı iki yüze sahip bir yaşam sürmektedir. Gündüz vakti gözlüklü ve çift örgülü saçı olan, Tokyo’da yaşayan sıradan bir öğrencidir. Geceleriyse giyinip süslendikten sonra çekici bir telekız olan Miyabi’dir. Yaptığı işi yalnızca parası için değil, müşterilerine sağlayabildiği zevk ve mutluluk duygusunu sevdiği için de yapmaktadır.

Fakat görünen odur ki, bu çifte yaşamı sonsuza kadar sürdüremeyecektir. Masami’nin erkek düşürmek için hunharca diyet yapan balıketli arkadaşı Aki, Masami’nin neden erkek arkadaş edinmeye karşı olduğunu anlamamaktadır. Abazan Kaneko ve parası bol Sasaki Kaori gibi diğer sınıf arkadaşlarıysa zevk endüstrisine ilişkin karşıt görüşe sahiptirler. Peki ya Masami’yi tanıyan insanlar gün içerisinde tatlış Miyabi’nin gizli varlığını keşfetseler ne olurdu?

Hare-Kon'un mangaka'sı NON'un bir diğer mangası. Hare-kon başlığına gitmek için buraya tık.

188777.jpg

DİĞER İSİMLERİ

Orijinal: デリバリーシンデレラ

BİLGİ

Kategori: Manga

Cilt sayısı: 11

Bölüm sayısı: 119

Yayım: 7 Oca 2010 - 21 Haz 2012

Dergi: Young Jump

Türler: Dram, Ecchi, Romantik, Okul, Seinen

İSTATİSTİKLER

Sıra: 9883

Veriler 30 Mart 2017 Perşembe günü 11:06 saatinde MyAnimeList sitesinin şu sayfasından çekilmiştir: manga / 22854

• Beğeni 1
Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 9
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• gundamaster

5

• Hikari no Kishi

3

• WoLcRoW

2

En Hareketli Günler

gundamaster

Herkese göre bir manga değil ama işlediği konu itibari ile bence enteresan bir manga. Sonrasında romantizme kayar mı bilmiyorum ama zevk sektörüne karşı argümanlar yaparsa ilginç olmaya devam edecek. İngilizce çevirisi ya çıkmıyor ya da yavaş çıkıyor manga bitmiş çünkü.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

@gundamaster

Son bölümü 21'in çevirisinin yakın tarihte paylaşılmış olması lazım. Uzun aralıklarla geliyor galiba. Bir de insanların önyargılı olması puanını düşürmüş o da mangayı çeviren çıkmamasını dolaylı yoldan etkilemiş olabilir belki, sadece bir tahmin. Konu romantizm'e kayacak gibi duruyor ama normalden ne tür bir farkı olur onu merak ettiğim için başladım bende.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster

Çeviri grubu ara ara çeviriyor herhalde, en son 9 Ocak'ta vermiş. Önyargıdan dolayı puanının düşük olması muhtemel. Dediğim gibi herkese hitap edecek bir manga değil.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ana karakterin kadın olduğunu varsayıyorum. Kuzu no Honkai'deki müzikçiye benziyor :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster
1 dakika önce, Hikari no Kishi dedi ki:

Ana karakterin kadın olduğunu varsayıyorum. Kuzu no Honkai'deki müzikçiye benziyor :D

Onun gibi duygusuz değil. O biraz mekaniğe kaçıyor bu daha duygusal bir karakter.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

@gundamaster Düşünce şekilleri açısından demiştim :) Gerçi müzikçi kendi zevkine düşkündü. Kısaca bencildi :D Bunu okurum ben bi ara romantizm varsa gider. Dram da varmış :( Neyse çevirisi bir bitsin.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster

@Hikari no Kishi düşünce şekilleri de farklı. Bu kız yaptığı işten zevk alıyor, karşı tarafı düşünüyor. Akane-san ise tam bir şeytan :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?