Jump to content
  • Kayıt Ol

Hare-Kon.

Aurora Borealis

Önerilen İletiler

Hare-Kon.

TANITIM

“Ölüm bizi ayırana dek.” Demek istese de Koharu hep mutsuz sonlanan ilişkiler yaşamış, böylece şehirden uzaklaşıp kaçmaya karar verir. Babasının hastalanmasıyla da birlikte doğup büyüdüğü ve ailesinin yaşadığı kasabaya döner. Ancak beklediğinin aksine ailesi borca batmış durumdadır ve babası oldukça hastadır. Bir çıkış yolu ararken ürpertici bir adam ona borcu ödemeyi teklif eder. Tek bir şartı vardır. Kendisi ile evlenmesi! Daha bu şoku atlatamadan bir de adamın zaten 2 eşi olduğunu öğrenen Koharu nasıl bir karar verecektir?!

KARAKTERLER

Ryuunosuke Date - Ana Karakter

Koharu Maezono - Ana Karakter

Yuzu Date - Ana Karakter

Madoka Date - Ana Karakter

Kousei Takeda - Yardımcı Karakter

149708.jpg

DİĞER İSİMLERİ

Romaji: Hare-Kon.

Japonca: ハレ婚。

Diğer: Harekon.

BİLGİ

Kategori: Manga

Cilt sayısı: Bilinmiyor

Bölüm sayısı: Bilinmiyor

Yayım: 23 Haz 2014 - ?

Dergi: Young Magazine (Haftalık)

Türler: Komedi, Ecchi, Romantik, Harem, Seinen

İSTATİSTİKLER

Sıra: 7974

Veriler 26 Aralık 2016 Pazartesi günü 16:26 saatinde MyAnimeList sitesinin şu sayfasından çekilmiştir: manga / 75991

Manga Cinsellik içerdiğinden +18 yaş altı için uygun değildir. 

• Beğeni 2
Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster

İşte benim mangam:panda-emoticon-50:

Yalnız sen bugün niye +18'e yöneldin böyle?

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Karma yaptım be bak arada mis gibi shoujolarda var :P Yalnız benim gibi ecchi'ye gıcık birinin tanıtıma ecchi manga koyması da manidar oldu biraz....

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster
12 dakika önce, Aurora Borealis yazdı:

Karma yaptım be bak arada mis gibi shoujolarda var :P Yalnız benim gibi ecchi'ye gıcık birinin tanıtıma ecchi manga koyması da manidar oldu biraz....

Bunların geri dönüşleri olacak sana bazı yerlerde ona göre :icon46:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 1 ay sonra...
Spoiler

Şu an için yalnızca ilk üç chapter'ını okudum ve klasik çizgilerinin dışına çıktıklarını söyleyebilirim. Japonların yaptıkları işlerde sürekli bir harem mantığı vardı, ama kanunlarla uyuşturdukları bir hikaye şeklindeki harem bana hiç denk gelmemişti. Malumunuz ülkemizde de yer yer çok eşlilik çıkabiliyor, günümüzde her ne kadar azalmış olsa dahi var diye biliyorum. Üstüne bir de bu işlerde usta olan bir toplum da coğrafi olarak hemen yanı başımızda. Hikaye olarak okuduğum kısıma kadar pek bir şey vaad etmediğini söyleyebilirim, ama ileride de açılacak potansiyele sahip gibi duruyor.

Okuduktan sonra daha ayrıntılı bir şeyler yazabilirim belki. Şu anda sadece yazdıklarımla ilgili kısıma dair bir kare paylaşıp kaçacağım.

qwert546.png

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Çok ''hastalıklı'' bir düşünce içermesine rağmen oldukça eğlenceli bir manga. +18 kısmına pek takılmamak lazım. Öyle çok ağır bir şey yok. Arada sırada gerektiği kadar var. Klasik ecchiler gibi zırt pırt olayı etek altına çekmiyor mangaka. :cicek1:Muhtemelen kadın olmasından kaynaklıdır diye düşünyorum. Ayrıca kadın mangakalara oranla çizimleri çok iyidir. Epeydir takip ediyorum ama İngilizcesi çok geriden geliyor. Tek sıkıntısı o sanırım. :)

• Beğeni 2
Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

-73'e kadar-

Spoiler

Evet nihayet ingilizce çeviri yapan grubun güncel bölümüne kadar geldim. Mangaka'nın kadın olduğunu bilmiyordum açıkçası, buradaki yorumlardan öğrendim. Cidden güzel bir iş çıkartmış. İlk 6-7 chapter biraz yoğun olduğum döneme geldi, devamını merak ettiğim halde okuyacak fırsat bulamamıştım. Dün uzun aradan sonra ilk kez manga okudum. (Hayır düşündüğünüz kadar da uzun bir ara değil :P )Bölümler birazcık kısaydı, beğendiğim için bir çırpıda okuyuverdim. Mangakanın espri anlayışı en çok dikkatimi çeken unsur. Güzel bir espri anlayışı var bence. Neden diyecek olursanız örnek vermem gerekecek. Yuzu'nun cinsellikle alakalı gazlamalarını alan Koharu'nun: Ryuunosuke'yi gidip o-soto-gari (judo hareketi) ile güç kullanarak yere yatırması hönkürmeme sebep oldu. :D  Geçenlerde de Shamo okuyordum, belki bilirsiniz orada da benzer teknikler var. Bir an battle manga okuyorum herhalde ya moduna girdim. :012:  İlk chapterlardaki babasının hemşire sevdası epey ilginçti. Her seferinde yeni bir dergi aldığını görmek güzel oluyordu. :P Bir de Ryuunosuke'nin yanlışlıkla Koharu'nun göğsünü ellediği sahne var. Koharu donuyor bir an, ardından Ryuunosuke, "Belki diğerine de dokunursam normale döner" diyor. :011: 

-73-

Spoiler

Çoluk çocuk olayları işin içerisine karışmaya başladı. Madoka'yı en son kliniğe giderken gördük. Hamile mi yoksa sorusunun cevabını bekliyoruz hep beraber. :P Ryuunosuke'yle Koharu'da Koharu'nun eskiden yaşadığı yer olan Shiinamachi, Tokyo'ya gitmişlerdi. 3 saatimiz daha var diyorlar bakalım ne yapacaklar, diyeceğim ama öyle çokta heyecanla beklediğim bir şey değil. Şu anda aklımda yeni chapter çıkar çıkmaz takip etmeli miyim, yoksa birikmesini beklemeli miyim diye soru işaretleri belirdi. Fikir beyan edecek olan var mı?

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster
54 dakika önce, WoLcRoW dedi ki:

-73'e kadar-

-73-

İçeriği gizle

Çoluk çocuk olayları işin içerisine karışmaya başladı. Madoka'yı en son kliniğe giderken gördük. Hamile mi yoksa sorusunun cevabını bekliyoruz hep beraber. :P Ryuunosuke'yle Koharu'da Koharu'nun eskiden yaşadığı yer olan Shiinamachi, Tokyo'ya gitmişlerdi. 3 saatimiz daha var diyorlar bakalım ne yapacaklar, diyeceğim ama öyle çokta heyecanla beklediğim bir şey değil. Şu anda aklımda yeni chapter çıkar çıkmaz takip etmeli miyim, yoksa birikmesini beklemeli miyim diye soru işaretleri belirdi. Fikir beyan edecek olan var mı?

Ben haftalık devam ediyorum. Dialog içerikli olduğundan belki her hafta çok önemli şeyler olmuyor ama okuması rahat bir manga olunca iyi gidiyor.

Spoiler

Madoka hamile kalır mı bilmem ama bir çocuk olacaksa o Koharu'dan olacaktır çünkü Ryunosuke en çok onu seviyor. Koharu'dan çocuğun kendinden olmasını ister sanırım. Sevişmeye pek yanaşmadığı için o nasıl olacak bilmiorum ama :012:

Kadın mangakaların bu tarz smut serilerde oldukça başarılı olduğunu düşünmeye başladım. Gerek Hetakoi gerek bu seri, iki cinsin de duygu ve düşüncelerini çok iyi yansıtan seriler. Bu da mangakaların başarısı.

• Beğeni 1
Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Spoiler

11 dakika önce, gundamaster dedi ki:

Ben haftalık devam ediyorum. Dialog içerikli olduğundan belki her hafta çok önemli şeyler olmuyor ama okuması rahat bir manga olunca iyi gidiyor.

Sayfa sayısı az olduğu için çok rahat okunabilir, unutmamak adına da güzel olur aslında. Ama haftalık okursam yeterince zevk alamamak endişelendiriyor ya :D Haftalık manga takip olayına yeni yeni girmeye başladım ve kesinlikle anime beklemek gibi tatmin edici değil. Çok kısa geliyor. Hem iyi hem kötü yani. İşleri çok yoğun insanlar rahatça takip edebilir, ama bol zamana sahip olunca da o zaman geçmek bilmiyor, mutlaka başka şeylerle doldurmak gerekli. :) 

5 dakika önce, gundamaster dedi ki:

Madoka hamile kalır mı bilmem ama bir çocuk olacaksa o Koharu'dan olacaktır çünkü Ryunosuke en çok onu seviyor. Koharu'dan çocuğun kendinden olmasını ister sanırım. Sevişmeye pek yanaşmadığı için o nasıl olacak bilmiorum ama :012:

Diğer ailelerden örnek vermelerinin nedeni bu olayla alakalı sanırım. 1 erkek, 4 kadın ve 6 çocuk denmişti sanırım önceki chapterlarda. Benzer bir durum olur mu bilmiyorum ama Koharu'dan önce olması mümkün diye düşünüyorum. Çünkü hem dediğin gibi Koharu sevişmeye yanaşmıyor hem de Yuzu birazcık nymphomaniac sanırım. Kendi günü olmamasına rağmen Ryuunosuke'yi gündüz de boş bırakmadığı gördük. :012: İhtimallerden bahsedeceksek Yuzu'da oranlar daha yüksek. :P

9 dakika önce, gundamaster dedi ki:

Gerek Hetakoi gerek bu seri, iki cinsin de duygu ve düşüncelerini çok iyi yansıtan seriler. Bu da mangakaların başarısı.

Bu kısıma katılıyorum. İlişkilerle alakalı olayarı anlatmayı daha iyi başarıyorlar, bundan kaynaklanıyor olabilir belki de. Erkekler olaylara farklı pencerelerden bakmayı tercih ettiği için hikaye kısmıyla ilgileneceklerini sanmıyorum, istisnalar vardır tabii bir sürü. :D 

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster

Öncelikle bu iletinin hepsini niye spoilera aldın :/

40 dakika önce, WoLcRoW dedi ki:

Sayfa sayısı az olduğu için çok rahat okunabilir, unutmamak adına da güzel olur aslında. Ama haftalık okursam yeterince zevk alamamak endişelendiriyor ya :D Haftalık manga takip olayına yeni yeni girmeye başladım ve kesinlikle anime beklemek gibi tatmin edici değil. Çok kısa geliyor. Hem iyi hem kötü yani. İşleri çok yoğun insanlar rahatça takip edebilir, ama bol zamana sahip olunca da o zaman geçmek bilmiyor, mutlaka başka şeylerle doldurmak gerekli. :) 

Senin durumunu düşününce haftalık sana gitmeyebilir elbette. Benim manga okuma günüm neredeyse sadece cuma günü. Takip ettiğim mangalar o gün çıkıyor. Onları okuyunca o günü değerlendirmiş sayıyorum kendimi.

Spoiler
41 dakika önce, WoLcRoW dedi ki:

Diğer ailelerden örnek vermelerinin nedeni bu olayla alakalı sanırım. 1 erkek, 4 kadın ve 6 çocuk denmişti sanırım önceki chapterlarda. Benzer bir durum olur mu bilmiyorum ama Koharu'dan önce olması mümkün diye düşünüyorum. Çünkü hem dediğin gibi Koharu sevişmeye yanaşmıyor hem de Yuzu birazcık nymphomaniac sanırım. Kendi günü olmamasına rağmen Ryuunosuke'yi gündüz de boş bırakmadığı gördük. :012: İhtimallerden bahsedeceksek Yuzu'da oranlar daha yüksek. :P

Ryunosuke birinden çocuk yapsa, öteki hatunlar da kesin ister ama ben Yuzu'nun isteyeceğine sanmam. O fıstık gibi fiziğini bozmak istemeyecektir diye düşünüyorum. MAdoka ve Koharu'nun çocukları olursa onlara çok iyi bakar ama ondan şüphem yok. Koharu'ya bile bazen anne gibi yaklaşıyor :D 

41 dakika önce, WoLcRoW dedi ki:

Bu kısıma katılıyorum. İlişkilerle alakalı olayarı anlatmayı daha iyi başarıyorlar, bundan kaynaklanıyor olabilir belki de. Erkekler olaylara farklı pencerelerden bakmayı tercih ettiği için hikaye kısmıyla ilgileneceklerini sanmıyorum, istisnalar vardır tabii bir sürü. :D 

Kadınlar insanları anlama konusunda kesinlikle daha iyiler. Biz erkekler daha çok mekanik düşünüyoruz o yüzden direk sonuca varıyoruz. İstisnalar elbette vardır.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

7 dakika önce, gundamaster dedi ki:

Öncelikle bu iletinin hepsini niye spoilera aldın :/

Spoiler oluşturmuşken alt alta yazmaya devam etmiştim, telefonda falan sorun mu çıkartıyor. Hiç dikkat etmedim.:(

9 dakika önce, gundamaster dedi ki:

Senin durumunu düşününce haftalık sana gitmeyebilir elbette. Benim manga okuma günüm neredeyse sadece cuma günü. Takip ettiğim mangalar o gün çıkıyor. Onları okuyunca o günü değerlendirmiş sayıyorum kendimi.

Ben yine elimden geldiğince takip edeyim olmazsa. Muhabbeti açılırsa girerim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster
3 dakika önce, WoLcRoW dedi ki:

Spoiler oluşturmuşken alt alta yazmaya devam etmiştim, telefonda falan sorun mu çıkartıyor. Hiç dikkat etmedim.:(

Yoo bir sıkıntı olduğundan değil spoiler içermediğinden merak ettim sebebini :abraham:

4 dakika önce, WoLcRoW dedi ki:

Ben yine elimden geldiğince takip edeyim olmazsa. Muhabbeti açılırsa girerim.

Ben seni bilgilendiririm :012:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Yorum yapmayı unutmuşum, giderayak ekleyeyim hemen.

Spoiler

Bir saat önce, gundamaster dedi ki:

Ryunosuke birinden çocuk yapsa, öteki hatunlar da kesin ister ama ben Yuzu'nun isteyeceğine sanmam. O fıstık gibi fiziğini bozmak istemeyecektir diye düşünüyorum. MAdoka ve

Koharu'nun çocukları olursa onlara çok iyi bakar ama ondan şüphem yok. Koharu'ya bile bazen anne gibi yaklaşıyor :D 

Yuzu konusunda haklısın, yaşınında birazcık ilerlemiş olmasından dolayı sanırım hayatın tadını çıkartmaya çalışıyor. İmkan buldukça en pahalı en güzel şeyleri istiyor :D Çok masraflı hatun.

Madoka'nın yaşı küçük, bazen cidden çocuk gibi davranıyor, büyük olduğu izlenimini veren tek şey aşırı ciddi olması. Koharu zaten ortada, en son Ryuu ile gittikleri randevuda ucuz bir yere gitmişlerdi. Diğer hatunlar önermese delik donla dolaşmaya devam edecek. :012: Çok abartmadıkları sürece o şekilde takılan insanları seviyorum ben genelde :P 

24 dakika önce, gundamaster dedi ki:

Ben seni bilgilendiririm :012:

Tamamdır. :qiyiii:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

74 - Aynadaki Kadın ve Erkek

Spoiler

73'de Ryuu "Hala 3 saatimiz var." dediğinde bir şeylerin olabileceğini anlamıştık aslında ama kadınlar tuvaletinde olmasını beklemiyordum. :D Adam her zamanki gibi mekan ve zaman tanımıyor.

Yalnız Ryuu cidden çok teknik çalışan bir insan. Hare-kon'daki dengeyi koruyabilmek için sürekli belli başlı taktikler kullanıyor. Mesela baş başa kaldığında dikkati dağılmış gibi davranıp, konuşmanın girişini diğer eşlerine getiriyor, ama tam olarakta onlarla ilgilendiğini de söylemiyor tabii. :P Bu da ister istemez yanlış anlaşılmayla sonuçlanıyor, gardını düşürene hamle yapıyor. :012: 

Güncel takibe yeni geçmiş birisi olarak, gelen sayıdaki hikayenin çok az olduğunu da belirtmeden edemeyeceğim. Devamını merak ettirdi ve ulu orta bıraktı. :(

• Beğeni 1
Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster

74

Spoiler

Ryuu tehlikeli adam her an bir hamle yapabilicek kapasitesi var lakin Koharu'da gardını düşürmeye hazır. Her ne kadar naz yapsa da. Ryuu'nun nazlı yari kendisi. Halk tuvaletinde aksiyon hiç beklemiyordum ama :012:

• Beğeni 1
Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Spoiler

Adilik yapıp Spoiler vereyim mi :))

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

On 25.02.2017 at 11:09, gundamaster dedi ki:

@Aurora Borealis gidip rawı mı okudun yoksa :012: Yenik düşüyorsunuz hep şu merakınıza :/

Japoncam yok Okuyamadım ama :D Baktım Rawlara....  Ya bir ara çevirisi durmuştu o zaman bakmıştım. Taam ya vermiyorum spoiler... 

• Beğeni 1
Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 3 hafta sonra...

1-75

Gizli İçerik

İlk olarak düşündüğümden daha az ecchili çıktı seri ben bayağı hazırlamıştım kendimi "Taktik maktik yok bam bam bam" diye ama nasibimde yokmuş demek ki :D

Ryuu Koharu'nun triplerine iyi dayanıyor. Evden kaçtığı kısımda kızın Tokyo'da nasıl kandırıldığını farklı açıdan gösterdiler resmen. Kız fazla saf :D Bir de o elemanın karısı neydi öyle ya hamile kalınca evrime kafa atmış :D Bir tek o evden kaçtığı kısımlar attığı tripler sinirimi bozdu şu an gayet iyi gidiyor.

4. bir eş daha gelme ihtimali var mı ki? Koharu evden kaçtığı sırada Yuzu'nun doğum gününü kutlamaya çağırdıkları liseli D beden kızı da 4. yaparlar mı acaba :D İlk geldiğinde pek istememiştim ama olabilir :D Bir de Ryuu bakire değilsin demişti ona adam manyak ya :D Madoka'yı niye hastanede gösterdiler ve Madoka neden Ryuu'nun bir an evvel eve dönmesini istiyor? Onun sırası olduğu için mi yoksa kıskandığı için mi? Yoksa vermek istediği önemli bir haber mi var? Bir de bunlar o gece eve dönmeyecek kesin neler olacak acaba? :D Ryuu ve Koharu arasında değil geri döndüklerinde :D Hemen fesatlaşmayın :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

(düzenlendi)

76

Gizli İçerik

Koharu'yu tebrik ediyoruz sonunda inadından vazgeçti. Artık sırayla gidecekler bakalım ilk kim hamile kalacak :D

Yalnız bu böyle gitmez 20 sayfa diyor 2 sayfa reklam 1 sayfa kapak bize kaldı 17 sayfa o da bi anda bitti :D

Düzenlendi: (Hikari no Kishi)
Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

77

Gizli İçerik

Adam emekliliğine kadar her şeyi planlamış :D İnşallah umduğu gibi olur. Bölümün yarısı sevişmeye gitti :D Devam devam...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster

Ryunosuke'den sonra Koharu;

Gizli İçerik

img000014.png

Süt dökmüş kediye döndü tam olarak :012:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

:)))

Tabi eve dönüş sonrası da var Madoka...:)) 

Gizli İçerik

1.jpg.38e0bce77eee1bf0f116ed57d714f804.jpg

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?