Jump to content
  • Kayıt Ol

Vikinglerle Bir Yolculuk; VINLAND SAGA Animesinin İlk Tanıtım Videosu


Kusotaku

Önerilen İletiler

Kusotaku
(düzenlendi)

Makoto Yukimura'nın Vinland Saga mangasının Tv Animesi'nin resmi web sitesinde animenin tanıtım videosu ve yeni bir görsel yayınlandı.Sitede ana kadronun seslendirme sanatçıları  ve animasyon kadrosundan isimler duyuruldu.

 

 

Başrol Oyuncuları:

Thorfinn (küçüklüğü) rolünde Shizuka Ishigami

chara_thorfinn01.png.jpg
Thorfinn rolünde Yūto Uemura

chara_thorfinn02.png.jpg
Thors rolünde Kenichirou Matsuda

chara_toles.png.jpg


Serinin müziklerini Yutaka Yamada (Tokyo Ghoul, Donten ni Warau Gaiden: Ketsubetsu, Yamainu no Chikai) yapacak. Ken Hashimoto ise renk tasarımcısı olarak görev alacak. Yuuki Kawashita görüntü yönetmeni olarak, Kashiko Kimura ise kurgucu olarak bulunacak. Shōji Hata ise Sound Team Don Juan'da ses yönetmenliğini yapacak.

 

main-02.jpg

 

Animenin resmi twitter hesabından başrol oyuncuları ve Yamamda'dan ingilizceye çevrilmiş açıklamalar paylaşıldı. Animenin Twitter hesabını takip edenlere ve 9 Şubat 18:00'dan önce postu retweet edenlere Japan Time , 3 başrol oyuncusunun imzasının bulunduğu 3 poster paylaşacak.

 

vs_teaser_1.jpg

 

Kodansha Comics seriyi 2013 yılında Güney Amerika'da yayınlamaya başladı, Japonya'daki 19. ve 20. ciltleri içeren,10. cildini (çoklu ciltller içeriyor bu basımlar) Haziran ayında yayınladı.

Hikaye şöyle:
Thorfinn, Vikinglerin en büyük savaşçılarından birinin oğludur, ancak babası paralı askerlerin lideri Askeladd tarafından savaşta öldürüldüğünde, babasının intikamını almaya yemin eder. Thorfinn Askeladd'la kapışma şansını elde etmek için Askeladd'ın paralı askerler topluluğuna girer ve kendini İngilterenin tahtı için yapılan bir savaşta bulur. Planetes'in mangakasından destansı ve merakla beklenen bir hikaye.

Daha önce açıklandığı gibi Shuhei Yabuta (Inuyashiki Last Hero yönetmeni ve Attack on Titan 3D yönetmeni) Wit Studio (Attack on Titan, Kabaneri of the Iron Fortress, The Ancient Magus' Bride) çatısı altında serinin yönetmenliğini yapacak. Hiroshi Seko (Banana Fish, Ajin – Demi-Human) ve Kenta Ihara (Saga of Tanya the Evil) senaristliğini yapacaklar.Takahiko Abiru (Hunter × Hunter animasyon yönetmeni) karakter tasarımlarını yapacak. Bamboo tasarımdan ve MAD BOX'da özel efektlerden sorumlu olacak.

Anime televizyonda yayınlanacak ve bu yıl Japonya ve diğer ülkelerdeki internet üzerinden canlı yayınlar sadece Amazon Prime üzerinden yapılacak.

Manga 2012 yılında Kodansha'nın 36. Geleneksel Manga Ödülleri'nde En İyi Manga ödülünü aldı. Seri, 2009 yılında Kültür Bakanlığı'nın 13. Japonya Medya Sanatları Festivali Ödüllerinde manga dalında Büyük Ödül'ü kazandı.

 

Kaynak: Fanzade

Düzenlendi: (Kusotaku)
  • Beğeni 1
  • Hayran 1
Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Beğendim şahsen, cgi Berserk gibi dandik değil. Kesin izleyeceğim serilerden ;)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Kusotaku
(düzenlendi)
7 dakika önce, baryshx dedi ki:

Beğendim şahsen, cgi Berserk gibi dandik değil. Kesin izleyeceğim serilerden ;)

Ben de beğendim. Fragman epey iyi gözüküyor açıkçası. Kaç bölüm olacak acep :embarrassed1-onion-head-emoticon:

Düzenlendi: (Kusotaku)
Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bir saat önce, Kusotaku dedi ki:

Ben de beğendim. Fragman bayağı iyi gözüküyor açıkçası. Kaç bölüm olacak acep :embarrassed1-onion-head-emoticon:

Çizimleri ve karakterleri Berserk'İ andırıyor :)

  • Beğeni 1
Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Dünya yaratımı konusunda Wit Stüdyo kendi kalitesini belli etti önceki çalışmalarıyla. SnK, Kabaneri, MahoYome vs... Başındaki yönetmen de CG dozajını ayarlamayı iyi biliyor. O yüzden görselliği üst düzeyde olacaktır. Senaryo yazarları da iyi serilerde çalışmış. Ellerinde bir ton materyal var. SnK benzeri senelere yayılmış bir çalışma görebiliriz. 

  • Beğeni 1
Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
×
×
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?