Jump to content
  • Kayıt Ol
  • 0

Tate no Yuusha no Nariagari Animesini Nasıl İndirebilirim?

LelouchLamperouge

Soru

Merhabalar, forumda yeniyim, bu yüzden bir hatam varsa affola. 

Tate no Yuusha no Nariagari Animesini izliyorum ve bir arkadaşım Fansub olarak sizi önerdi. Bu yüzden animeyi indirmek için buraya kayıt oldum ancak altyazılardan başka herhangi bir indirme linki göremedim. 

Özellikle mi indirme linki koyulmadı, unutuldu mu, böyle mi olması gerekiyor? 

Her neyse işte, kısacası benim derdim AMT Fansub'ın Tate no Yuusha no Nariagari anime çevirisini sadece altyazılarla değil, tamamen indirmek.

Ek olarak şunu sormak isterim, 

"Durum: Vizyondan kalktı" ne anlama geliyor?

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bu soruya 2 cevap geldi

Önerilen İletiler

• 1
Kusotaku
13 saat önce, LelouchLamperouge dedi ki:

Merhabalar, forumda yeniyim, bu yüzden bir hatam varsa affola. 

Tate no Yuusha no Nariagari Animesini izliyorum ve bir arkadaşım Fansub olarak sizi önerdi. Bu yüzden animeyi indirmek için buraya kayıt oldum ancak altyazılardan başka herhangi bir indirme linki göremedim. 

Özellikle mi indirme linki koyulmadı, unutuldu mu, böyle mi olması gerekiyor? 

Her neyse işte, kısacası benim derdim AMT Fansub'ın Tate no Yuusha no Nariagari anime çevirisini sadece altyazılarla değil, tamamen indirmek.

Ek olarak şunu sormak isterim, 

"Durum: Vizyondan kalktı" ne anlama geliyor?

Selam. Akuma zaten açıklamış,  yine de hala linke ihtiyacın varsa buraya tıklayarak altyazıların uyumlu olduğu kaynaklara ulaşabilirsin. İyi seyirler. 

Not: Orada ''vizyondan kalktı'' yazması, devam serisinin gelmeyeceği anlamına gelmiyor, animenin sezon finalini veya finalini yaptığının anlamına geliyor. Anime hala devam ediyor olsaydı orada ''devam ediyor'' yazısını görecektin. Sistem, bilgileri MyAnimeList'ten çekiyor. Animenin MAL sayfasında ''finished airing'' olarak gördüğün status kısmı bizde ''vizyondan kalktı'' olarak Türkçeleştirilmiş. Tate'nin ikinci ve üçüncü sezonları da duyurulmuştu yanlış hatırlamıyorsam.

• Hayran 1
  • Süper 1
Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 1

Alıntı yaptığın linkte AMT'nin Türkçe altyazıları zaten var. Sana düşen Nyaa'dan uyumlu bir torrent bulup aynı klasöre video dosyaları ile aynı isimde yerleştirmek.

Vizyondan kalktı demek devam serisi gelmeyeceği anlamına geliyor.  Fakat 2019'un Eylül ayında iki yeni sezonun geleceği duyurulmuştu, muhtemelen bahsettiğim haber yukarıdaki ileti girişinden önce yazıldı.

• Hayran 1
Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?