Jump to content
  • Kayıt Ol

Netflix Serisi A.I.C.O. -Incarnation- Mangasına Kavuşuyor


jailbird707

Önerilen İletiler

Ekim ayında çıkacak olan aylık Shonen Sirius dergisinin cumartesi günkü haberinde bir Netflix orijinal anime serisi olan A.I.C.O. -Incarnation- için kış aylarında yayınlanmaya başlanacak bir manga uyarlamasının geleceği duyuruldu. Manganın çizimlerini Hiroaki Michiaki (Sayonara Giulietta) üstlenecek.

 

Ağustos başında serinin duyurusunu yapan Netflix, ayrıca 4 dakikalık kısa bir fragman da yayınlamıştı. A.I.C.O. -Incarnation- tüm dünyayla aynı zamanda 2018 baharında seyircilerin beğenisine sunulacak.

 

Netflix’in yayınladığı hikâye özeti şu şekilde:

 

"2035 yılı Japonya’sında yanlış giden bir deney sonucu “Kıvılcım” adı verilen bir kaza meydana gelir ve Kurobe Gorge şehrinin tamamı yapay bir yaşam formu olan “Madde” ile kaplanır. Bir zamanlar insanlığın umudu olarak görülen bu Ar-Ge şehir artık hükümet birimlerince tamamen kordona alınmıştır. Felaketten iki yıl sonra, “Kıvılcım”da tüm ailesini kaybetmiş 15 yaşındaki Aiko Tachibana, okulun yeni öğrencisi Yuya Kanzaki’den gelen beklenmedik bir haberle sarsılır. Kanzaki, bedeninde saklı bir gizem olduğunu ve bunu çözmek için de Kıvılcım’ın merkezi olan “Sıfır Noktası”na gitmek zorunda olduklarını söyler. Bakalım şehre girdiklerinde, nasıl bir gerçekle yüzleşecekler?"

 

Bilimkurgu türündeki serinin animasyonlarını BONES Stüdyosu (My Hero AcademiaEureka Seven) üstlenirken, yönetmenlik koltuğundaysa Kazuya Murata’yı (Gargantia on the Verdurous PlanetFullmetal Alchemist: The Sacred Star of Milos) göreceğiz. Serinin toplamda 12 bölüm olması planlanıyor.

 

 

 

Kaynak: ANN

 

  • Kafası Karışık 1
Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
×
×
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?