Jump to content
  • Kayıt Ol

Supinamarada!

gundamaster

Önerilen İletiler

gundamaster
(düzenlendi)
Supinamarada!

TANITIM

Shirakawa Rou annesini hazin bir trafik kazasında kaybettikten sonra ikiz kız kardeşi Haruna ile birlikte başka bir şehre, bir yakının yanına taşınmak zorunda kalır. 15 yaşında öksüz kalan iki kardeş sadece yeni çevrelerine değil aynı zamanda tek akrabalarına da alışmak zorunda kalacaklardır. Annesinin olimpik sporcu olma hayalini gerçekleştirmek isteyen Rou, kazanın ertesi günü çıktığı buz pateni yarışmasında moral bozukluğu sebebiyle bu şansı da elinden kaçırır.

Yeni taşındığı Tomakomai adlı küçük şehirde, Buz Hokeyi ile tanışacak ve hayata dair farklı planlar geliştirecektir...

KARAKTERLER

Wakami Isono - Ana Karakter

Kouchi Genma - Ana Karakter

Keiichi Genma - Ana Karakter

Haruna Shirakawa - Ana Karakter

Rou Shirakawa - Ana Karakter

138467.jpg

DİĞER İSİMLERİ

Romaji: Supinamarada!

Japonca: スピナマラダ!

BİLGİ

Kategori: Manga

Cilt sayısı: 6

Bölüm sayısı: Bilinmiyor

Yayım: 14 Tem 2011 - 1 Kas 2012

Dergi: Young Jump

Eser: Satoru Noda (Hikâye & Çizim)

Türler: Dram, Spor, Seinen

İSTATİSTİKLER

Sıra: 9752

Veriler 23 Aralık 2016 Cuma günü 16:05 saatinde MyAnimeList sitesinin şu sayfasından çekilmiştir: manga / 79965

KİŞİSEL YORUM:

Spoiler

Buz hokeyi ile ilgili daha önce hiçbir mangaya rastlamamıştım. Bu nedenle farklı bir deneyim. Ülkemizde de yaygın bir spor değil, bu yüzden daha fazla çekiciliği olduğunu düşünüyorum. Detaylı çizimleri ve işleyişi ile bu konuda epey bilgi sahibi olmak mümkün olacak. Bunu sevdiğiniz bir şeyle bütünleştirince zevki iki katına çıkıyor. Detaylı çizimleri de bu konuda oldukça yarar sağlıyor. Spor serilerini seviyor ve ilgi duyuyorsanız kaçırmayın.

Not: Mangayı tavsiye eden Aurora Borealis'e teşekkürler.

Düzenlendi: (Aurora Borealis)
Güncelleme
Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 4
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• gundamaster

3

• suke

1

• Aurora Borealis

1

En Hareketli Günler

En Çok Yazanlar

Zamanında televizyonda Mighty Ducks diye bir çizgifilm vardı, buz hokeyi yapan ördekleri konu alırdı. Güzeldi, o geldi aklıma. Bu tarz bir mangayı ilk defa görüyorum, okurum ben bunu.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster

Mighty Ducks'ı az buz hatırlıyorum güzel çizgi filmdi.

Manganın baş karakteri seveceksin high-tempered bir tip. Mücadeleye girmekten falan kaçınmıyor. Maçlar başlayınca daha şahane olacak manga :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 1 ay sonra...

valla mangayı burda tanıtımda görünce bi' şaşırdım ama Bahadır tanıtımı senin yaptığını görünce daha bir şaşırdım ayrıca sevindim. Umrım daha sık buralarda görebiliriz seni:)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster

Üşenmezsem tavsiyelerin üzerine okuyup da beğendiğim ve tanıtıma açılacak çok manga var :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?