Jump to content
  • Kayıt Ol

Wind Breaker

Aurora Borealis

Önerilen İletiler

Wind Breaker

TANITIM

Jo Ja-Hyun Namı diğer “Jay”. Öğrenci konseyi başkanı ve oldukça akıllı, örnek bir öğrencidir. Ama diğerlerinin aksine aslında, bisiklet sürme konusunda da bir dâhidir ve aklı fikri bisiklet sürmektedir. Min-Woo, bisiklet sokak yarışlarına katılmaktadır ve bir gün Jay’i bisikleti ile şov yaparken yakalar. Aynı okulda olduklarını öğrenmesi üzerine Kang-Hannam ile birlikte Jay’i kendi guruplarına girmesi için ikna etmeye çalışır. Çok kolay olmasa da İkna edecektirler. Çünkü onlar için bisiklete binmek özgürlük demekti.

189027.jpg

DİĞER İSİMLERİ

Romaji: Wind Breaker

İngilizce: Wind Breaker

Japonca: 윈드 브레이커

BİLGİ

Kategori: Manhwa

Cilt sayısı: Bilinmiyor

Bölüm sayısı: Bilinmiyor

Yayım: 8 Ara 2013 - ?

Dergi: Naver Webtoon

Eser: Yongseok Jo (Hikâye ve Çizim)

Türler: Aksiyon, Dram, Spor

İSTATİSTİKLER

Sıra: 0

Veriler 2 Ocak 2017 Pazartesi günü 02:25 saatinde MyAnimeList sitesinin şu sayfasından çekilmiştir: manga / 103237

KİŞİSEL NOT:

Spoiler

Uzun zamandır buraya tanıtıma koymak istiyordum. Spor konulu olup favorilerimden diyebileceğim bir yapım. Ben bisiklet kullanmasını bilmiyorum. Belkide bu yüzden bu kadar sevmiş olabilirim. Ama bir iki spor Manga, Webtoon, Manhua, manhwam vs.. her ne ise yapım diyelim var ki, böyle kaliteleri ile kendilerini diğerlerinden bariz bir şekilde ayırttırıyorlar. İşte bu da bence kesinlikle onlardan biri. Hiç sıkmadan okutturuyor kendini. Kesinlikle şans verilmesi gereken bir hikaye elbette içerisinde artık klasikleşmiş replikler ya da karakterler, olaylar yok değil. Ama bütüne baktığınızda cidden sevdiriyor. Bir şans verin derim...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 0
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• Aurora Borealis

1

En Hareketli Günler

En Çok Yazanlar

En Hareketli Günler

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?