Jump to content
  • Kayıt Ol

Hetakoi

Aurora Borealis

Önerilen İletiler

(düzenlendi)
Hetakoi

TANITIM

Shizuka Komai 20. Yaş günü için kaplıcaya gitmeyi seçmiştir. Her şeyin çok sakin ve sıradan olduğu bir anda kaplıcada yerde sarhoş ve çıplak bir kadının yattığını fark eden Komai için bu bir ilktir ve şok olmuştur.

Daha sonra koleje giren Komai liseden bir arkadaşının da zorlaması ile Kaplıca kulübüne katılır. Gözlerinin önünden gitmeyen o görüntünün sahibinin Kulüp üyesi Ruka Shinohara olduğunu öğrenince Daha çok gerilmeye başlar. Rukadan hoşlanmaya başlamasına başlar ancak gözünün önünden gitmeyen görüntü yüzünden onunla doğru dürüst konuşmayı bir türlü beceremez.

KARAKTERLER

Shizuka Komai - Ana Karakter

Ruka Shinohara - Ana Karakter

Nagisa Shimazu - Yardımcı Karakter

Rina Kurahashi - Yardımcı Karakter

Takeki Tsuchiya - Yardımcı Karakter

Mike - Yardımcı Karakter

Kurumi Konishi - Yardımcı Karakter

179968.jpg

DİĞER İSİMLERİ

Orijinal: Hetakoi

Japonca: ヘタコイ

Diğer: Katakoi, Until I Turn Around the Corner

BİLGİ

Kategori: Manga

Cilt sayısı: 10

Bölüm sayısı: 61

Yayım: 19 Eki 2007 - 19 Nis 2012

Dergi: Young Jump

Eser: Junko Nakano (Hikâye & Çizim)

Türler: Komedi, Dram, Ecchi, Romantik, Okul, Seinen

İSTATİSTİKLER

Sıra: 1314

Veriler 23 Aralık 2016 Cuma günü 10:17 saatinde MyAnimeList sitesinin şu sayfasından çekilmiştir: manga / 22143

Manga +18 yaş ve üzerine uygundur.

Not: 18 yaş üzeri uygun derken gerçekten 18 yaş üzerine hitap ettiğini özellikle vurgulayayım. Mangaka birbirine aşık iki yetişkin insanın ilişkilerini başından son anına kadar detaylı hatta cinsel içerikli vurgulanması gereken sahneleri de kullanmaktan çekinmeden anlatmıştır.

Düzenlendi: (Aurora Borealis)
Güncelleme
Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 3
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• suke

1

• Aurora Borealis

1

• aysöken

1

• _Kyoukasuigetsu

1

En Hareketli Günler

En Çok Yazanlar

gundamaster'ın tavsiyesiyle okuduğum bir mangaydı Hetakoi. İlk başta biraz ertelemiştim ama başlayınca sanki tek solukta okudum ve bitirdim gibime geldi. Baş karakterle kendimde ortak pek çok özellik bulunca hikayesi ilgimi çok daha fazla çekti ve bitirdiğimde en beğendiğim mangalar arasında yerini aldı.

Herkese tavsiye edebilir miyim bilemiyorum da, olgun bir aşk hikayesi görmek ve bir mangaka insani durumları uzatmadan sıkmadan nasıl yazmış, çizmiş, bunu okumak isteyenlere tavsiye edilebilir.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Okunacaklara atayım da çevirilirse okurum.

Mangalar kutsal adamların işi sayıldığı için Türkiye'de ecchi kategorisi pek tasvip edilmiyor. Bu kadar ağırı hiç edilmiyor. O iş yaş yani.

Bu tür mangalar insanların libidolarına oynadığı için göze ayrı bir güzel gelir. Ben de severim yani şahsen.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?