Jump to content
  • Kayıt Ol

Hare-Kon.

Aurora Borealis

Önerilen İletiler

gundamaster

Madoka'nın yüzünden ben bile tırstım. Beton gibiydi suratı :/

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Gizli İçerik

Yani bırakta beton gibi olsun... Ryuu'nun en azından sözünü tutacağını umuyordu.  Gerçi bana göre balayına gitmişlerdiya hep beraber, o taaa o zaman Ryuu'yu kaybettiğini anlamıştı da işte ...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster

Madoka haksız demiyorum. Ryu'nun ilgisinin epeydir Koharu'da olduğu belliydi. Böyle bir fırsatı da kim olsa kaçırmaz. Madoka kendi hisleri doğrultusunda Ryu'yu anlayamaz. Madoka doktorda öğrendiği şeyi söyleyince ne olacak bakalım.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Öyle dedin demiyorum anam :))  :) Göreceğiz ne olacağını... O karakterde biri acaba söyler mi? Ya da başka bir şey mi yapar.... Ya da.. susup gidiyorum ben bu kısımları bildiğimden çok konuşmuyorum. Az kaldı bitmek üzere yediğim spoilerler..

• Beğeni 1
Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster
20 saat önce, Aurora Borealis dedi ki:

Öyle dedin demiyorum anam :))  :) Göreceğiz ne olacağını... O karakterde biri acaba söyler mi? Ya da başka bir şey mi yapar.... Ya da.. susup gidiyorum ben bu kısımları bildiğimden çok konuşmuyorum. Az kaldı bitmek üzere yediğim spoilerler..

78

Gizli İçerik

Şu söylemlerinden bir sürü çıkarım yapmıştım ama Madoka'nın bu bölüm yaptığı aklıma dahi gelmemişti :/ Ryu'da olayı iyi kıvırdı, ne güldüm :012:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Oha :D

78

Gizli İçerik

Yüzüğü çıkardı abi. Hadi ama yaa :( Koharu'nun tripleri daha yeni bitti bir de Madoka tribi mi çekeceğiz. Ryuu'nun kıvarma yeteneği çok gelişmiş. Gerçi kıvırdı mı ki :D Olan oldu artık bir şekilde bunu da düzeltirler sonra Yuzu triplere girer :D Böyle gider.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

3 saat önce, gundamaster dedi ki:

78

Gizli İçerik

Aslında ben tahmin edeceğini düşünmüştüm. Madoka Dominant, Narsist, kompleksli, Eski kafalı ve sahiplenmeci biri. Yuzu'yu bir tehlike olarak görmüyordu ama Koharu farklı. Tabuları ve kuralları yıkılınca da dengesi bozuldu. Genede bu tipler kaçarlar. Ryu tam bir.... anladın sen. :)) Yoksa 3 eşi nasıl idare ederdi her biri birbirinden arızalı.. 

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster

@Aurora Borealis deme öyle Madoka'ya :/ Ben onu da seviyorum. Sahiplenici bir karakter. Yuzu'yu tehlike olarak görmüyor çünkü Yuzu çok geniş, baya hedonist bir karakter. Koharu ise sevdiğini paylaşmayacak tiplerden. Bunu bildiği için tavır yapmakta haklı. Ama Hare-kon içerisindesin neticede tavrın kime? Bunu bile bile kabul etmişler ama işin içinde olunca pek de düşündükleri gibi olmuyor demek ki.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

@gundamaster Kendisini de görebiliyor biraz Koharuda bence ama ben sevmiyorum o karakteri çok. Dediğin gibi böyle bir evliliği kabul etmişsen bazı kompleks ve huylardan Yuzu gibi sıyrılmış olman gerekiyor. 

• Beğeni 1
Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster
Şimdi, Aurora Borealis dedi ki:

Kendisini de görebiliyor biraz Koharuda bence

Aynen. Kişi kendinden bilir işi misali. O yüzden tehdit olarak görüyor. 4. eş gelse Koharu'da aynısı olur. Yuzu rüya gibi kadın :012:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

@gundamaster

Yok artık canım! Mangaka abartmaz herhalde o kadar diye düşünüyorum. Benim tahminim Koharu hariç ikisininde gideceği yönünde ama bilmiyorum. Sağ gösterip sol vururmuş 4. gelirmiş :D 

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster

@Aurora Borealis

Bence dördüncü bir kişi gelecek. En sonu zaten sadece Koharu ile kalacak yönde olur. Happily ever after :P

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Yok ya çok saçma!! 4. gelmesin! Hepsi gitsin! :D Neyse.. 

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster

@Aurora Borealis

Madoka'nın yokluğunda biraz daha entrika lazım. Şu liseli kızı bir yerde kullanır diye düşünüyorum. O karakter boş yer kaplamıyor herhalde mangada. Non'u twitter'dan takip ediyorum başka güzel hatunlarda gördüm mangada :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hadi canım.. Ama onu diğer mangasında baya hatun karakter varmış. Ondan olabilirler mi? Gerçi onu okumuyorum bilemeyeceğim.  Ekliyim bakim twitterdan onu 

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster
1 dakika önce, Aurora Borealis dedi ki:

Hadi canım.. Ama onu diğer mangasında baya hatun karakter varmış. Ondan olabilirler mi? Gerçi onu okumuyorum bilemeyeceğim.  Ekliyim bakim twitterdan onu 

Belki de öyledir. eğer öyle ise onu da okumak lazım :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Senin onu zaten şu ana kadar ertelemiş olman garip :D 

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster
1 dakika önce, Aurora Borealis dedi ki:

Senin onu zaten şu ana kadar ertelemiş olman garip :D 

Okuduğum manga sayısı fazla ama şu andan itibaren bir tane daha ekliyorum :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

:D Ekle tam eminim senlik bir şey çıkacaktır. Neden dropladığımı hatırlamıyorum ama droplamışsam benlik değil senliktir :D  eh ikizlerinde farklı olduğu noktalar olabiliyor böyle :D 

• Beğeni 1
Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

79

Ortalık karışıyor :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

80

Gizli İçerik

Madoka'nın evden ayrılması hataydı bence. Koharu neyse de Yuzu çok fena :D Hamilelik meselesi konuşulmaya başlandı bakalım neler olacak.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster

80

Gizli İçerik

Koharu Madoka'nın hamile olduğu çıkarımını nasıl yaptı o kısmı pek kestiremedim. Yuzu'nun yaptığı normal bence zaten adamı 2 tane hatunla paylaşıyor, fırsatı bulmuşken değerlendiriyor.

Fitil olayı iyiydi :012:

• Beğeni 1
Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

@gundamaster 

Gizli İçerik

Ya kafedeki kız bir şeyler söyledi ya da hamilelik testi yapılan aleti-aygıt mı denir bilen bilir- onu görmüş olabilir.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster

@Hikari no Kishi 

Gizli İçerik

Madoka'yı sadece yakınlarda gördüğünü söyledi Haru. Direk söylemiyor. Sonlara doğru Koharu, doğum kliniğine girip çıkarken görüldüğünü söylüyor Ryu'ya. O kısım üstün körü geçilmiş. Ondan ilk başta anlamlandıramadım.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

81

Gizli İçerik

Fitil sahneleri çok komik ya :D Yalnız harbiden hamileyse neden evden ayrıldı? Patron manyak çıktı.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?