Jump to content
  • Kayıt Ol

Hare-Kon.

Aurora Borealis

Önerilen İletiler

82

Gizli İçerik

Madoka yalan söylüyor olabilir. O dayı kadınmış mı yoksa ben mi yanlış anladım :D La yoksa Ryuu iktidarsız falan mı :D 

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster

82

Gizli İçerik

Yuzu'nun fitil olayını bağladığı yere ne güldüm :012: Barmen kadın değil de gay ya da trans @Hikari no Kishi O barda Madoka ve Ryu sahne alıyorlardı herhalde. Belki de orada çıkan durumdan sonra Ryu piyano çalmayı bıraktı ve o olay neticesiyle ablamız Ryu'yu artık bara sokmuyor.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

10 saat önce, Hikari no Kishi dedi ki:

82

Gizli içeriği göster

Madoka yalan söylüyor olabilir. O dayı kadınmış mı yoksa ben mi yanlış anladım :D La yoksa Ryuu iktidarsız falan mı :D 

Hahah Kahkaha attırdın ya lo ban :D 

Gizli İçerik

Ryuu 3 hatun almışken, iktidarsız olabilir mi? Çok yaşa emi! :D  Adam neredeyse 4. bile alacak potansiyelde

• Beğeni 1
Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Gizli İçerik

@Aurora Borealis Bir ara sperm sayım az falan demişti sanki o yüzden şey ettim. Sıkıntı ne ki o zaman? :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

7 dakika önce, Hikari no Kishi dedi ki:
  İçeriği gizle

@Aurora Borealis Bir ara sperm sayım az falan demişti sanki o yüzden şey ettim. Sıkıntı ne ki o zaman? :D

Gizli İçerik

Benim ki tahmin ama sorunun Ryuudan kaynaklandığını sanmam ben. Modoko çocuk sahibi olamıyor bana göre hastalıktan veya olmadığı için olmuyor olabilir. (Hatun menapoza girmiş bile olabilir. Gerçi hastaneye gittiğinde ne olduğuna dair bir şey çizmedi mangaka ama gelecektir bir kaç bölüm içinde.)  ama bana göre Modoko gibi gururlu ve kompleksli biri geri dönmeyecektir. 

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster
7 dakika önce, Hikari no Kishi dedi ki:
  İçeriği gizle

Gizli İçerik

Sperm sayısı iktidarsızlıkla alakalı bir şey değil. İktidarlı olan birinin sperm sayısı da az olabilir.

@Aurora Borealis'e manganın gidişatı ile ilgili böyle şeyler sormayın istemsizce spoiler verebilir :012: 

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bir saat önce, gundamaster dedi ki:
  İçeriği gizle

Sperm sayısı iktidarsızlıkla alakalı bir şey değil. İktidarlı olan birinin sperm sayısı da az olabilir.

@Aurora Borealis'e manganın gidişatı ile ilgili böyle şeyler sormayın istemsizce spoiler verebilir :012: 

Çok kalmadı az kaldı gelceğim bu başlığı istila etmeye :ahaaah-onion-head-emoticon:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster
6 dakika önce, Aurora Borealis dedi ki:

Çok kalmadı az kaldı gelceğim bu başlığı istila etmeye :ahaaah-onion-head-emoticon:

Hep vaat hep vaat :angel1-onion-head-emoticon:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hahahah! Kaşınma bak! Başlığa bir dalarım, yediğin spoilerlerin suçlusu sen olursun :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster

Başlığa yazmanı engellerim :cool-onion-head-emoticon:

O değil de NoN twitter hesabından şu resmi paylaşmıştı. Galiba geçmiş ama gelecek de olabilir.

Gizli İçerik

Ryunosuke.jpg

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

N'oldu hep vaat hep vaat diyordun... Adi... 

Gizli İçerik

ee bu ryuu değil mi? 

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster
29 dakika önce, Aurora Borealis dedi ki:

N'oldu hep vaat hep vaat diyordun... Adi... 

İçeriği gizle

ee bu ryuu değil mi? 

Sen vaat veriyorsun ben gerçekleştiriyorum, aramızdaki fark bu :012:

Gizli İçerik

Ryu ve Madoka. Ryu'nun saçlar uçmuş.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Gizli İçerik

O zmaan buyük ihtimalle ileride bir flashback falan olabilir. Ayrıca ağzını burnunu kırarım çocuk çok konuşma :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster
5 dakika önce, Aurora Borealis dedi ki:
  İçeriği gizle

O zmaan buyük ihtimalle ileride bir flashback falan olabilir. Ayrıca ağzını burnunu kırarım çocuk çok konuşma :D

:big-eye-onion-head-emoticon:

Gizli İçerik

Bence de bir flaşbek olacak. Ryu nasıl ne amaçla hare-kon kurdu bilmek lazım.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Abi sakin :D spoiler falan vereceksiniz yanlışlıkla :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

haha korkma korkma spoiler vermemek için ağzımı kapalı tutuyorum. 

@gundamaster

Gizli İçerik

Ya evet bende merak ediyorum Hare-Kon'un mantığı ne? Ve üstelik sarışın hatunun hikayesine hiç girmedi bile en anormali o çıkacak bana göre Aslında bir tahminim de var ama burada yazabileceğim bir şey değil:))

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster

@Aurora Borealis 

Gizli İçerik

Yuzu bence babasından kaçıyor ya da ona kafa tutuyor. Babası önemli biriydi yanlış hatırlamıyorsam.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

insana heves ettiriyorsunuz ya :/

Gizli İçerik

daha başlarda olduğum ve harbiden merak ettiğim için şöyle bir şey sorayım;

ülkede erkek kıtlığı mı var?

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bir saat önce, fake dedi ki:

Gizli içeriği göster

daha başlarda olduğum ve harbiden merak ettiğim için şöyle bir şey sorayım;

ülkede erkek kıtlığı mı var?

Net hatırlayamadım ama özetle durumun şöyle olması lazım.

Gizli İçerik

Yeni evli genç neslin çocuk yapmayı tercih etmemeleri ve yaşlı nüfüsün artmasına bağlı genel bir düşük doğum oranı var.  Çocuk yapmayı arttırmak adına pilot bölge olarak belediye başkanlığı, birden fazla kadınla evlenmeye ve çocuk yapmaya yüklü miktarda para veriyor.

Bir saat önce, fake dedi ki:

insana heves ettiriyorsunuz ya :/

Heves edip başladıysan başlık amacına ulaşmıştır. qdisler

• Beğeni 2
Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster

@WoLcRoW un dediklerine ek olarak; toplumun her kesimi Hare-Kon'u desteklemiyor. O yüzden de teşvik primi önem arz ediyor. Baş karakterlerden Koharu'nun da toplumun bu önyargısından dolayı korkusu vardı ve pek söyleyemiyordu çevresine.

O kadar heves edin ya, şundan başka tartışılan başka bir manga başlığı yok :/

• Beğeni 2
Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster
Şimdi, Hikari no Kishi dedi ki:

@gundamaster Biz hazırız açın konuyu tartışırız diyorsanız açarız abi :)

Okuduğum bir şeyse her zaman fikirlerimi sunuyorum, yeterki burada olduğu gibi aynı geri dönüşü sağlayabilecek birileri olsun.

• Beğeni 1
Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

8 saat önce, gundamaster dedi ki:

@Aurora Borealis 

İçeriği gizle

Yuzu bence babasından kaçıyor ya da ona kafa tutuyor. Babası önemli biriydi yanlış hatırlamıyorsam.

Gizli İçerik

Aaa ben o kısmı hatırlamıyorum diyece'm sen, şaşırmadım diyeceksin en iyisi susuyorum. 

Valla okuduğum çok manga var ama genelde, kimse yorum yazmadığından bende tanıtıp geçiyorum. Varsa okuduklarınız yazın Gundam'ın dediği gibi okuduklarımızdan biri ise heme salça oluruz o başlıklara

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

İlginç

83

Gizli İçerik

Belki benim gibi anlamayan başka biri daha vardır az baktım netten: 

Hamilelikte en fazla düşükler ilk 8 hafta görülmektedir. Düşük riskleri 12. Haftadan sonra da azalmaktadır. Düşük yapma Latincede “abortus” olarak geçer.

Eğer gebelikte parça düşürme varsa, rahim içinde düzensizlik oluşmuş ise bu tür durumlarda” inkomplet abortus” tanısı ile kürtaj işlemi yapılmalıdır. Kürtaj, rahim içinin temizlenmesi anlamına gelmektedir. Rahim içinin temizlenmemesi durumunda içeride kalan materyaller enfeksiyon ve kanama açısından riskli durumlar yaratmaktadır.

Çeviren ekibin kullandığı kelimeden benim anladığım Madoka kürtaj yaptırmış yalnız ne biçim kelimeymiş bu ya :D hem kürtaj hem düşük yapma anlamına geliyor. Tuhaf. Belki ben yanlış anlıyorumdur. I had an abortion kürtaj oldum olarak geçiyor sözlükte. Daha iyi bilen varsa aydınlatsın :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?