Jump to content
  • Kayıt Ol

Kekkai Sensen İkinci Sezonuyla Geri Dönüyor

jailbird707

Önerilen İletiler

kekkaisensen.jpg

Shueisha'nın yayıncılığını üstlendiği Jump SQ'nun Ocak 2017 sayısına göre Kekkai Sensen (nam-ı diğer Blood Blockade Battlefront) 2017 bahar döneminde Kekkai Sensen & Beyond adıyla ikinci sezonuna başlayacak. Stüdyo olarak yine BONES'un üstleneceği yapımın yönetmenlik koltuğunda ise Dagashi Kashi, The World God Only Knows, Galaxy Angel A gibi yapımlarda bulunan Shigehito Takayanagi olacak. Serinin ilk sezonu toplamda 12 bölüm + 1 OVA olarak 2015 bahar döneminde yayınlanmıştı.

Seslendirme Kadrosu ve Karakterler

* Daisuke Sakaguchi - Leonardo Watch

* Rikiya Koyama - Klaus Von Reinhertz

* Kazuya Nakai - Zapp Renfro

* Yu Kobayashi - Chain Sumeragi

* Hikaru Midorikawa - Zed O'Brien

* Ai Orikasa - K.K.

* Banjou Ginga - Gilbert F. Altstein

* Mitsuru Miyamoto - Steven A. Starphase

* Yūma Uchida - Sonic Speed Monkey

Kaynak: ANN

MAL: Kekkai Sensen & BEYOND

• Beğeni 3
Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

İlk sezonun çevirisini tamamlayan olsa keşke...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

İzleyeni ya da beğeneni fazla olmayan, bence oldukça başarılı bir yapımdı, bir nevi underrated yapım gözümde, ikinci sezonun gelmesine mutlu oldum. Seriyi izlememiş olanlar, nispeten Durarara ya da Baccano gibi, konu olarak olmasa da işleyiş açısından bu iki seriye çok benziyorlar. Yapımcının aynı olması güzel, keza yönetmenin bilinen serileri de sevdiğim serilerden.

@gundamaster da bu serinin hardcore hayranlarından, birlikte izleriz :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

1. sezon baya iyiydi. Karakterler ve kurguyu çok sevmiştim, hikâye de ona nazaran iyi işlenmişti ve final bölümünün ardından bir sezon daha olsa dedirtti -ki geliyor olması da sevindirici. Belki geçmişe dair bazı kısımları da güzelce açıklarlar. Tabii günümüzü de boş geçmeden...

Merakla bekliyorum.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ben de beğenmiştim. İzlerim inşallah ikinci sezonu da.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster
1 saat önce, ademania yazdı:

İzleyeni ya da beğeneni fazla olmayan, bence oldukça başarılı bir yapımdı, bir nevi underrated yapım gözümde, ikinci sezonun gelmesine mutlu oldum. Seriyi izlememiş olanlar, nispeten Durarara ya da Baccano gibi, konu olarak olmasa da işleyiş açısından bu iki seriye çok benziyorlar. Yapımcının aynı olması güzel, keza yönetmenin bilinen serileri de sevdiğim serilerden.

@gundamaster da bu serinin hardcore hayranlarından, birlikte izleriz :D

Haberi duyduğumda havalara uçtum, küçük dilimi yuttum adeta. Bu sezon bundan daha iyi bir haber yok. Code Geass falan nafile. Best kere best haber ya:whaaat3-onion-head-emoticon:

• Beğeni 1
Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Final bölümü 1 sezon bekletip beklettiğine pek değmese de güzel seriydi severek izliyordum . Güzel oldu yeni sezonun çıkacak olması.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?